Oddechněte si a zahrajte si Poker!

Poslední dobou se stává čím dál tím oblíbenějším hraní různých internetových obdob deskových či karetních her. Jednou z takových her je poker, jehož on-line verze je o to zajímavější, hráče nemusí držet tzv. „poker face“. :) Více »

Středa, 25. 7. 2012 | Štítky: hraní, poker

Nejvyšší úrok na spořicím účtu: 2,75 % p.a.!

Chcete mít aktuálně nejvýhodnější úrok na spořicím účtu? Založte si ING Konto v rámci speciální promo akce! Vklady jsou úročeny roční úrokovou sazbou 2,75 %, která je aktuálně nejvyšší na trhu. Více »

Sobota, 2. 6. 2012 | Štítky: ing, peníze

Olymp Trutnov - noční můra spokojeného zákazníka

Před Silvestrem jsme ve skupině asi 7 lidí navštívili Sportcentrum OLYMP Trutnov, konkrétně jeho část restaurace s bowlingem. Takovou neochotu personálu, nefunkčnost většiny vybavení a celkovou ignoraci zákazníka jsem už dlouho nezažil. Je až neuvěřitelné, co si takový podnik dovolí, pokud není v okolí dostatek konkurence. Více »

Sobota, 4. 2. 2012 | Štítky: restaurace, společnost

Nejlepší aplikace pro Google Android

Operační systém pro mobilní telefony od internetového giganta zvaný Google Android je naživu necelý rok a už začíná být vážným konkurentem pro Windows Mobile či iPhone. I já už mám svého Androida, konkrétně HTC Hero. Více »

Pondělí, 12. 10. 2009 | Štítky: google android

Google Android Tutorial

Jako semestrální práci na předmět "Softwarové technologie" jsem sepsal tutorial s ukázkami základních programovacích technik pro mobilní platformu Google Android. Tutorial naleznete zde. Více »

Pátek, 17. 4. 2009 | Štítky: google, google android

GMail a offline prohlížení pomocí Google Gears

Konečně jsme se dočkali! Zapomeňte na desktopové aplikace typu Outlook Express či Mozilla Thunderbird, GMail zprovoznil offline prohlížení e-mailů včetně hledání a (téměř) všeho, co očekáváte od klasického poštovního klienta. Více »

Středa, 4. 2. 2009 | Štítky: gmail, google, google gears

DVD rekordéry Panasonic nepřehrávají DVD+R!!

Před Vánoci nám do rodiny přibyl pěkný DVD rekordér Samsung SH875. O něm a jeho zapínání každý den v 8:00 někdy příště... V tomto článku bych chtěl napsat o DVD přehrávačích a rekordérech Panasonic, které jsou prý na trhu jedny z nejlepších. Mají však obrovskou pihu na kráse! Více »

Středa, 28. 1. 2009 | Štítky: nakupování, výběr zboží

Moje roční zkušenosti s mBank: jedna mínus

Tak už to bude skoro rok, co jsem psal příspěvek o mých první zkušenostech s touto novou bankou. A bez pár týdnů to už opravdu rok je, co jsem si zřídil u mBank účet. Nyní bych chtěl sepsat několik poznatků o používání mKonta i eMaxu. Více »

Pátek, 28. 11. 2008 | Štítky: mbank

Změna kontaktního e-mailu v T-Mobile

Tak to byla zase jednou sranda. Změnil jsem si papírovou formu na elektronické vyúčtování služeb od T-Mobile. A hle, v osobních údajích jsem měl vyplněnou starou mailovou adresu. Upozornění na vystavení vyúčtování jsem si chtěl posílat na mail, takže jsem ho musel aktualizovat. To samo o sobě by neměl být problém, říkal jsem si... Více »

Neděle, 16. 11. 2008 | Štítky: bleskovka, t-mobile, zábava

Digitální vysílání TV: Nova Cinema + Prima 2

Novou LCD televizi máme necelý měsíc. Její koupi jsme plánovali už déle, ale pokud něco není ještě opravdu nutné, v případě elektroniky se rozhodně vyplatí počkat. Ladění digitálních kanálů jsem prováděl přesně v době, kdy v multiplexu 2 začínala vysílat Nova a Prima, tzn. 31. 10. 2008. Po dokončení ladění se objevil mimo očekávaných televizí i kanál "Prima 2". Více »

Neděle, 16. 11. 2008 | Štítky: televize, zábava