Čec 2012

Oddechněte si a zahrajte si Poker!

Poslední dobou se stává čím dál tím oblíbenějším hraní různých internetových obdob deskových či karetních her. Jednou z takových her je poker, jehož on-line verze je o to zajímavější, hráče nemusí držet tzv. „poker face“. :)

Na internetové verzi pokeru je nejlepší to, že nemusíte chodit do žádných specializovaných heren či jiných podniků, ale jste pořád v pohodlí svého domova a přitom má hra velmi podobné rysy jako ta reálná.

Pokud se zaměřujete opravdu jen na zisk, je pro Vás online hraní o to jednodušší. Jak už bylo řečeno výše, toto virtuální hraní eliminuje potřebu nějakým způsobem skrývat svoje „pocity“.

Jako nevýhodu můžeme označit zejména uzavřenost ve virtuálním světě hraní. Nikdo však neříká, že nemůžete hrát poker i v on-line světě se svými přáteli. Stačí se připojit na stejný server a do stejné hry.

Na internetu je na výběr mnoho provozovatelů pro hraní on-line pokeru. Jsou samozřejmě různě kvalitní a nabízejí různé služby a bonusy. Jedním z nich je Partypoker, který se řadí do pětky nejznámějších a nejlepších na světě. Mezi výhody hraní pokeru u něj patří zejména:

  • Certifikace centrem GamCare
  • Velký výběr ze způsobů plateb
  • Nepřetržitá zákaznická podpora
  • Uvítací bonus až do výše $500
  • Velmi povedená aplikace

Pokud jste si doteď nebyli jistí, jestli reálný poker zkusit nebo ne, možná právě jeho on-line verze je pro vás. V případě, že se rozhodnete pro vyzkoušení Partypoker, tak Vám přeji mnoho úspěchů při hře!

Středa, 25. 7. 2012 | Štítky: hraní, poker