O mně / kontakt

Mé jméno je Honza Suchan, podle rodného listu tedy "Jan Suchan", nicméně oslovení čímkoliv začínajícím na "J" nemám rád.

Základní údaje:

Po dvou různých základkách jsem studoval šestileté Gymnázium Na Vítězné pláni, které jsem úspěšně zakončil v roce 2005. Když jsem se pak ve dvaceti rozhodoval, co dál, ČVUT, konkrétně fakulta Elektrotechnická pro mě byla jasná volba.

V roce 2011 jsem úspěšně zakončil magisterská studia Výpočetní techniky (obor "Softwarové inženýrství") a stále více se utvrzuji v tom, že jsem si vybral dobře. Můj životopis najdete na adrese www.linkedin.com/in/jansuchan.

Proč Bewátor?

Přezdívku jsem tak nějak trochu vytvořil sám (už mě nebavilo, že žádnou nemám) :-) . Vznikla na GVP, kde se toho po příchodu pana ředitele Mervínského hodně změnilo. Začal přísný dohled a kontrola. Turniketů jsem se naštěstí už nedožil. Zato vstupního kartového systému Bewator ano! (Bohužel nyní Bewator = Siemens)

Kontakt:

Formulář pro odeslání zprávy

Pomocí následujícího formuláře mi můžete zaslat zprávu. Vyplňte, prosím, všechna pole a zvolte, do jaké kategorie Vaše zpráva spadá.

Image CAPTCHA
Přepište všechny písmena a čísla s ohledem na velké a malé znaky (číslici 0 ani písmeno "O" kód neobsahuje).